

Сенсорна панель для вимикача 5 сенсорів (1-1-1-1-1) Livolo сірий скло (C7-C1/C1/C1/C1/C1-15)
959 ₴
- Під замовлення
- Код: BB-C7-C1/C1/C1/C1/C1-15
Відправка з 12 травня 2026+380 (50) 862-28-61
Vodafone повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скляна лицева панель з загартованого скла призначена для сенсорних модулів Livolo. Даний варіант панелі підходить для монтажу 5-і сенсорних вимикачів для управління чотирма (1+1+1+1+1) зонами освітлення.

Розмір 365х80 мм.

Сенсорні модулі Livolo для управління однією зоною освітлення:
| Сенсорні модулі | Сенсорні модулі з керуванням радіо | ||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| VL-C701 | VL-C701D | VL-C701S | VL-C701T | VL-C701B | VL-C701R | VL-C701DR | VL-C701SR |
| Вимикач Livolo | Димер Livolo | Вимикач прохідний Livolo | Вимикач з таймером Livolo | Вимикач дзвінок Livolo | Вимикач Livolo | Димер Livolo | Вимикач прохідний Livolo |
| Сенсорні модулі для Розумного будинку. Клема "Сухий контакт" | |||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| VL-C701I | VL-C701C | VL-C701IH | VL-C701CH |
|
(230V) |
(12/24V) |
(230V) |
(12/24V) |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість клавіш | 5 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴



