Модуль заглушки займає половину отвори рамки. Установка проводиться окремо або в парі з вже запущеним додатковим модулем.
Призначена для монтажу в рамку.
Рамка для установки заглушки розетки:


Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 62 ₴




