Електрична розетка LIVOLO євро стандарту з заземлюючими контактами, захисними шторками, захисною кришкою стандарту IP44
Комплектуючі виконані з матеріалів високої якості, кришка забезпечує додатковий захист від бризок. Ущільнювальна прокладка запобігає утворенню вологи усередині розетки.
Розетки з кришками найчастіше встановлюють у ванних кімнатах. Спеціальні захисні шторки забезпечують захист дітей. Дитина не зможе отримати доступ до струму, пробуючи вставити в розетку шпильку або шматок дроту.




Розетка Livolo настінна біла з захисною кришкою. Розмір 80*80 мм
Встановлення розетки здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм. Подібну монтажну коробку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.

Комплект постачання
- Розетка;
- Коробка;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 50 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 19 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 650 ₴



