Сенсорний вимикач імпульсний
Двухсенсорный імпульсний вимикач Livolo. Вимикач знаходиться в стані "включено" тільки в момент дотику з сенсору. Може використовуватися як вимикач для імпульсного реле.
Вимикач має двоколірну підсвічування клавіш, у виключеному стані працює синій світлодіод, у включеному червоний. Сенсорна панель не вимагає посиленого натискання, достатньо лише торкнутися лицьовій панелі в області клавіш.
Габаритні розміри (80*80*32 мм) дозволяють встановити вимикач в монтажні коробки будь-яких будівельних стандартів, прийнятих в нашій країні. Все це значно полегшує самостійний монтаж вимикача — без свердління та інших морочливих операцій.

Прохідний диммер. Альтернативний контроль яскравості
З цим модулем диммера, можна вирішити димминг в альтернативній ланцюга. Оскільки модуль диммера очікує імпульси і, таким чином можна об'єднати імпульси декількох перемикачів і підключити його до точки входу модуля диммера, щоб ми могли вирішувати регулювання яскравості з декількох місць. Нижче наведено принципові схеми вирішення альтернативного затемнення.
Принципова схема вирішення альтернативного затемнення з використанням 002470290 Диммер DIM-15

Принципова схема вирішення альтернативного затемнення з використанням 002470291 Диммер SMR-M (до 160W, для регульованих LED і ESL ламп)

Комплект постачання
- Сенсорний імпульсний вимикач Livolo VL-C702H-11
- шурупи для кріплення;
- інструкція;
- коробка;

Схема підключення - стандартна

Інструкція
1. Перед установкою відключіть напругу електромережі.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Дистанційне управління | Ні |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Гвинтами |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Термін служби | 100000 перемикань |
- Ціна: 1 745 ₴







