Сенсорний радіокерований вимикач 3 сенсора (1-2) Livolo чорний скло (VL-C701R/C702R-12)
3 414 ₴
- В наявності
- Код: VL-C701R/C702R-12
Сенсорний настінний вимикач з дистанційним управлінням на 3 каналу
Livolo VL-C701R/C702R-12
Сенсорний вимикач Livolo VL-C701R/C702R-12 встановлюється замість звичайного настінного вимикача світла в розрив ланцюга. За допомогою програмного забезпечення і надійної начинки легко перетворюється в незамінний девайс.
Ви зможете управляти світлом як легким дотиком, так і не доторкаючись до вимикача*, з будь-якого віддаленого місця. Унікальний дизайн пристрою не залишить його без уваги.
Для зручності виявлення вимикачів в повній темряві передбачена неяскрава підсвічування.
Габаритні розміри дозволяють встановити вимикач в монтажні коробки будь-яких будівельних стандартів, прийнятих в нашій країні. Все це значно полегшує самостійний монтаж вимикачів — без свердління та інших морочливих операцій.
Управляйте світлом з будь-якої точки світу* або дивана.
Безкоштовний додаток для Android або пристроїв.
*Дистанційне керування можливо при використанні радіо пульта або універсального пульта RM-Pro.
Розмір розумного сенсорного вимикача з радіо модулем для трьох ламп 151*80 мм
Підсвічування сенсорної зони. У вимкненому стані - блакитна, у включеному - червона.
Для зручності виявлення вимикачів в повній темряві передбачена неяскрава підсвічування.

Розміри вимикача 151*80 мм
Габаритні розміри дозволяють встановити вимикач в монтажні коробки будь-яких будівельних стандартів, прийнятих в нашій країні. Все це значно полегшує самостійний монтаж вимикачів — без свердління та інших морочливих операцій.

Комплект поставки вимикача з дистанційним управлінням
- Сенсорний вимикач Livolo VL-C701R/C702R-12 чорний
- шурупи для кріплення;
- інструкція;
- коробка;
Схема підключення розумного сенсорного вимикача - стандартна


Інструкція по установці радіо керованого вимикача
1. Перед установкою відключіть напругу електромережі.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне управління | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість клавіш | 3 |
| Кріплення | Гвинтами |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | 1000 |
| Підсвічування | Так |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Відстань дії радіосигналу | 30 м |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 100000 перемикань |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота використовуваного сигналу | 433 МГц |
- Ціна: 3 414 ₴







