Класичний клавішний вимикач – перевірений часом, відмінний вибір для дому! Скляна глянсова рамка не вицвітає з часом, легка у догляді, чудово підійде до будь-якого інтер'єру.
Вимикач дозволяє управляти одним освітленням з трьох місць.

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Підсвічування | Ні |
| Стан | Новий |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір кнопки | Білий |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 590 ₴






