Сенсорний прохідний вимикач Livolo на шість каналів
Livolo VL-C706S-12 встановлюється в одному місці, інші прохідні вимикачі - в будь-якому іншому зручному місці. В результаті ви зможете управляти освітленням з різних місць. Сенсорний прохідний вимикач світла красиве і практичне рішення для будинку! Принцип роботи аналогічний роботі сенсорних екрану мобільний телефонів: одним легким дотиком ви включаєте/вимикає освітлення.

Для зручності виявлення вимикачів в повній темряві передбачена неяскрава підсвічування.

Габаритні розміри дозволяють встановити вимикач в монтажні коробки будь-яких будівельних стандартів, прийнятих в нашій країні. Все це значно полегшує самостійний монтаж вимикачів — без свердління та інших морочливих операцій.

Самі передові технології і модні тенденції в дизайні. Все це втілили в себе скляні сенсорні вимикачі Livolo. Форма, світло та звук зливаються в неперевершеною ергономіці сенсорних вимикачів. Результатом є унікальний синтез форми і технологій.
Гладка, приємна на дотик поверхня сенсорного вимикача дарує непередавані тактильні відчуття. М'яка світлодіодне підсвічування і легкий звук включення додадуть додатковий комфорт. Доступні два кольори, білий і чорний, ідеально відповідні для найбільш інноваційних і мінімалістичний тенденцій дизайну. Сенсорні вимикачі створені, щоб дарувати насолоду. Коло і квадрат: дві прості і правильні форми. Гладка поверхня, з елегантними лініями. Яскрава кругла підсвічування, яка впадає в очі і привертає вашу руку. Загартоване скло і бездоганна за якістю електронна начинка. Революційна концепція і неймовірні деталі.

Сенсорний вимикач освітлення призначений для управління освітленням в режимі "увімкнути-вимкнути". Управління здійснюється за допомогою сенсорної панелі, також можливе дистанційне керування.
![]() |
Типи ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В, люмінесцентні лампи, LED лампи світлодіодні лампи). |
![]() |
Підсвічування сенсорної зони. У вимкненому стані підсвітка голуба. Завдяки чому, ви з легкістю знайдете вимикач в темному приміщенні. У включеному стані - підсвітка червона. |
![]() |
Виконана з оптичного скла OptiWhite панель стійка до зносу і зручна у догляді. |
![]() |
Підключення до електромережі відбувається за стандартною схемою, немає необхідності змінювати схему електропроводки. |
![]() |
Установка выключателя осуществляется в круглую монтажную коробку для скрытого монтажа глубиной 50 мм с межцентровым расстоянием для крепежных винтов - 60 мм. Подобную монтажную коробку можно приобрести в любом специализированном магазине. |
Управление происходит за счет высокотехнологичных датчиков встроенных к корпус выключателя и позволяют четко реагировать на прикосновения к панели.

Так же управление может осуществляться по радиоканалу, это позволяет управлять освещением из любого помещения в радиусе действия пульта ДУ без необходимости быть в видимости выключателя.
Розмір прохідного вимикача Livolo 223*80 мм
Комплект постачання
- Сенсорний прохідний вимикач Livlo VL-C706S-12
- шурупи для кріплення;
- інструкція;
- коробка;

Схема підключення прохідного вимикача дозволяє управляти освітленням з 8 місць

Інструкція
1. Перед установкою відключіть напругу електромережі.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість клавіш | 6 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 223 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Гвинтами |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Термін служби | 100000 перемикань |
- Ціна: 5 333 ₴












