Світильник- водопровідник унікальний Індустріальний стиль
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ширина | 100 мм |
| Висота | 350 мм |
| Довжина шнура | 800 м |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 490 ₴
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 1](https://images.prom.ua/568869696_w640_h640_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 2](https://images.prom.ua/568860131_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 3](https://images.prom.ua/568870297_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 4](https://images.prom.ua/721083899_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 5](https://images.prom.ua/721084045_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 6](https://images.prom.ua/721084097_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід), фото 7](https://images.prom.ua/721084141_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [ Cell Faucet ] (водопровід)](https://images.prom.ua/568869696_svitilnik-loft-vintage.jpg)
