Світильник- водопровідник унікальний Індустріальний стиль
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Висота | 160 см |
| Основні атрибути | |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Потужність лампи | 60 Вт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 130 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 580 ₴
![Світильник loft Vintage Industrial [Elbow ] (водопровід)](https://images.prom.ua/568851110_w640_h640_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [Elbow ] (водопровід), фото 2](https://images.prom.ua/1309697862_w40_h40_svitilnik-loft-vintage.jpg)
![Світильник loft Vintage Industrial [Elbow ] (водопровід)](https://images.prom.ua/568851110_svitilnik-loft-vintage.jpg)
