Оригінальний стильний сучасний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 22 Вт |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 97 см |
| Висота | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 250 ₴
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 1](https://images.prom.ua/3872164658_w640_h640_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 2](https://images.prom.ua/3872166460_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 3](https://images.prom.ua/3872167627_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 4](https://images.prom.ua/3872165600_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 5](https://images.prom.ua/3872210964_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 6](https://images.prom.ua/3872177467_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 7](https://images.prom.ua/3872194228_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 8](https://images.prom.ua/3872279194_w40_h40_stelovij-svitilnik-.jpg)
![Стельовий світильник [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ]](https://images.prom.ua/3872164658_stelovij-svitilnik-.jpg)
