ПІДВІСНОЮ СВІТЛЬНИК
• Ручна робота
• Виготовлений із металу
• Висока міцність світильника
(Індивідуальна ручна робота, якість металу та роботи на найвищому рівні.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Ширина | 40 см |
| Висота | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 400 ₴
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 301 ], фото 1](https://images.prom.ua/2620728519_w640_h640_svitilnik-metalevij-.jpg)
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 301 ], фото 2](https://images.prom.ua/2620728894_w40_h40_svitilnik-metalevij-.jpg)
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 301 ], фото 3](https://images.prom.ua/2620728905_w40_h40_svitilnik-metalevij-.jpg)
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 301 ]](https://images.prom.ua/2620728519_svitilnik-metalevij-.jpg)
