Класична клавішна кнопка. Вимикач дзвінкового типу.
Перевірений часом, відмінний вибір для дому! Клавішні вимикачі підтримують керування лампами будь-якого типу (лампи розжарювання, галогенні лампи, енергозберігаючі лампи, світлодіодні лампи, низьковольтні лампи - 12В).
Вимикач встановлюється в стандартний круглий підрозетник і не вимагає доопрацювання проводки, він без проблем замінить ваш старий вимикач світла.
Рамка для установки вимикача:
Натисніть на рамку для отримання додаткової інформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 45 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 45 мм |
| Кількість клавіш | 2 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 16 А |
| Підсвічування | Немає |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Золотий |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 390 ₴











