Прохідний вимикач освітлення призначений для управління навантаженням в режимі "увімкнути-вимкнути" з можливістю управлінням одним джерелом освітлення з двох і більше місць. Часто застосовується в довгих коридорах і сходових прольотах.
Якщо необхідно включити світло в одному місці, а вимкнути в іншому, то вам необхідний прохідний вимикач.
Вимикач встановлюється в стандартний круглий підрозетники, він без проблем замінить ваш старий вимикач світла.
Рамка для установки вимикача:
Натисніть на рамку для отримання додаткової інформації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Золотий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 314 ₴











