Модуль сенсорного прохідного вимикача світла на 2 каналу Livolo ZigBee модель VL-C702SZ
Настінний вимикач Livolo Smart Switch ZigBee Version являє собою вимикач світла ZigBee. Варто підключити пристрій до багатофункціональному шлюзу C700ZW-12 через додаток Livolo Smart Home APP для дистанційного керування і гаджет здивує вас своїми здібностями.
Якщо вам необхідно включити світло в одному місці, а вимкнути в іншому, то вам необхідно придбати прохідний вимикач. Прохідний вимикач зазвичай встановлюється в довгих коридорах, спальнях, а також у прохідних кімнатах. Основна особливість полягає в тому, що прохідний вимикач підключається за спеціальною схемою тільки в парі з іншим прохідним вимикачем.
Додаткова інформація:
- це Розумний вимикач Livolo, ми рекомендуємо вам ознайомитися з її докладними технічними параметрами перед її використанням
- м'яка синє підсвічування сенсорного екрана служить орієнтовним світлом, тому ви можете легко знайти перемикач вночі
Після установки модуля в монтажну коробку, для естетичного вигляду, на сенсорний модуль встановлюється лицьова панель:


Переваги сенсорних вимикачів Livolo
![]() |
Типи ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В, люмінесцентні лампи, LED лампи світлодіодні лампи). |
![]() |
Підсвічування сенсорної зони. Візуальний контроль положення вимикача здійснюється за допомогою двоколірної (червоної і синьої) підсвічування. |
![]() |
Підключення до електромережі відбувається за стандартною схемою, немає необхідності змінювати схему електропроводки. |
![]() |
Установка вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм. Подібну монтажну коробку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. |
Розміри вимикача 71х71х34 мм
Габаритні розміри дозволяють встановити вимикач в монтажні коробки будь-яких будівельних стандартів, прийнятих в нашій країні. Все це значно полегшує самостійний монтаж вимикачів — без свердління та інших морочливих операцій.

Комплект постачання
- Сенсорний вимикач Livolo VL-C702Z
- шурупи для кріплення;
- інструкція;
- коробка;
Схема підключення стандартна (не потрібно нуль для підключення)

Інструкція
1. Перед установкою відключіть напругу електромережі.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі/
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Дистанційне управління | Так |
| Захист від короткого замикання | Немає |
| Кількість каналів | 2 |
| Кількість клавіш | 2 |
| Кріплення | Гвинтами |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 5 А |
| Підсвічування | Так |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Стан | Нове |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 25 |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Сенсорний |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 80 мм |
- Ціна: 2 473 ₴












































