

Сенсорна панель для вимикача 10 сенсорів (2-2-2-2-2) Livolo білий скло (C7-C2/C2/C2/C2/C2-11)
959 ₴
- В наявності
- Код: BB-C7-C2/C2/C2/C2/C2-11
+380 (50) 862-28-61
Vodafone повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скляна лицева панель з загартованого скла призначена для сенсорних модулів Livolo. Даний варіант панелі підходить для монтажу 5-і двухсенсорных вимикачів для управління вісьмома (2+2+2+2+2) зонами освітлення.

Розмір 365х80 мм.

Сенсорні модулі Livolo для управління двома зонами освітлення:
| Сенсорні модулі | Сенсорні модулі з керуванням радіо | ||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| VL-C702 | VL-C702S | VL-C702W | VL-C702R | VL-C702SR | VL-C702WR |
| Вимикач Livolo | Вимикач прохідний Livolo | Вимикач для штор Livolo | Вимикач Livolo | Вимикач прохідний Livolo | Вимикач для штор Livolo |
| Сенсорні модулі для Розумного будинку. Клема "Сухий контакт" | |||
| Безпотенціальний вимикач | Безпотенциальная кнопка | ||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| VL-C702I | VL-C702C | VL-C702IH | VL-C702CH |
|
230V |
12/24V |
230V |
12/24V |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Ширина | 8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість клавіш | 10 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 959 ₴



