Механізм силової розетки LIVOLO євро стандарту з заземлюючими контактами, захисними шторками і водонепроникної кришкою використовується для монтажу стаціонарної точки підключення електроприладів у вологих приміщеннях.
Ступінь захисту IP44.
- Встановлюється в круглу монтажну коробку. Підключення здійснюється за стандартною схемою, складнощів в монтажі не виникає.
- Захисні шторки вбережуть маленьких дітей від можливої небезпеки. Щоб відкрити їх, треба одночасно натиснути на обидва отвори. Засунути в таку розетку сторонній предмет практично неможливо.
- Завдяки заземленню розетки накопичення заряду на її корпусі не відбувається, а значить при торканні техніки удар струмом отримати не можна.
Рамка для установки розетки:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Захисна кришка | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 25 років |
| Ступінь захисту IP | 44 |
| Колір корпусу | Золотий |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 927 ₴















