Два в одному: Датчик руху і сенсорний вимикач
Датчик руху або як його ще називають інфрачервоний вимикач використовується для автоматичного керування освітлювальними приладами. Має вбудований датчик освітленості, що дозволяє включати світло тільки в темний час доби.
Встановлюється в круглу монтажну коробку з кріпленням 60х60 мм
Рамки для установки датчика руху з сенсорним вимикачем.
Натисніть на рамку для отримання додаткової інформації



Комплект постачання
- Датчик руху;
- Керівництво користувача;
- Коробка;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 54 мм |
| Довжина | 50 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 300 сек |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 8 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальна робоча відстань | 5 мм |
| Напруга | 220 В |
| Живлення | Мережа 220В |
| Ширина | 45 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчики: | Руху, Дотики, Освітлення |
| Максимальна робоча відстань | 5000 |
| Максимальний струм, А | 5 |
| Освітленість | 0.6-2000 LUX |
| Робоча вологість: | ≤95% |
| Робоча температура | -20 °C / +60 °C |
| Кут огляду | 100 градусів |
| Колір | Білий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 412 ₴






















