Сенсорний вмикач - Датчик руху. Гаджет для розумного будинку.
Сенсорний вимикач світла LIVOLO з датчиком руху або як його ще називають інфрачервоний вимикач використовується для автоматичного керування освітлювальними приладами. Має вбудований датчик освітленості, що дозволяє включати світло тільки в темний час доби.
Працює в одному з двох режимів: 1) сенсорний вимикач, 2) датчик руху. Переключення між режимами здійснюється шляхом тривалого дотику до сенсора.
Характеристики:
- Дальність дії - 4 метри,
- Кут огляду - 100 градусів,
- Регульоване час затримки,
- Датчик освітленості,
- Напруга - 220v,
- Струм - 5А.
- Не вимагає нуль в подрозетнике,
- Встановлюється круглий підрозетник з кріпленням 60х60 мм











Комплект постачання
- Сенсорний вимикач з датчиком руху;
- Керівництво користувача;
- Кріпильні гвинти;
- Коробка;
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 37 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP20 |
| Максимальна затримка контролю | 300 сек |
| Максимальна робоча температура | 60 °С |
| Мінімальна затримка контролю | 8 сек |
| Мінімальна робоча температура | -20 °С |
| Мінімальна робоча відстань | 5 мм |
| Напруга | 220 В |
| Ширина | 80 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Датчики: | Руху, Освітлення, Дотики |
| Максимальна робоча відстань | 5000 |
| Максимальний струм, А | 5 |
| Робоча вологість: | ≤80% |
| Робоча температура | -20 °C / +60 °C |
| Регулювання освітленості | 0.6-2000LUX |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 756 ₴



