



Сенсорний радіокерований вимикач 4 сенсора (1-1-2) Livolo сірий скло (VL-C701R/C701R/C702R-15)
3 106 ₴
- В наявності
- Код: VL-C701R/C701R/C702R-15
Сенсорний настінний вимикач на чотири канали Livolo з підтримкою дистанційного керування
Сенсорний вимикач Livolo 1-1-2 з функцією ДУ колір сірий скло (VL-C701R/C701R/C702R-15) встановлюється замість звичайного настінного вимикача світла в розрив ланцюга. Сенсорний вимикач світла красиве і практичне рішення для будинку! Принцип роботи аналогічний роботі сенсорних екрану мобільний телефонів: одним легким дотиком ви включаєте/вимикає освітлення.

Крім зовнішнього вигляду вироби преміум-класу, є ряд переваг по відношенню до звичайних вимикачів:
- Лицьова панель з Гартованого (безпечне) скла;
- Відсутність настирливого "клацания" в момент включення/вимикання;
- Надійність - близько 100 000 циклів;
- У вимкненому стані працює індикатор-світлодіодне підсвічування. Ви легко знайдете вимикач в темряві;
- Легкість в монтуванні. Установка займає лічені хвилини;
- Не горить, не боїться бризок;

Трьох сенсорний вимикач Livolo. Типи використовуваних ламп:
- лампи розжарювання,
- енергозберігаючі,
- галогенні лампи напругою 220В,
- люмінесцентні лампи,
- світлодіодні лампи LED лами, світлодіодні стрічки,

![]() |
Типи ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В, люмінесцентні лампи, LED лампи світлодіодні лампи). |
![]() |
Підсвічування сенсорної зони. У вимкненому стані підсвітка голуба. Завдяки чому, ви з легкістю знайдете вимикач в темному приміщенні. У включеному стані - підсвітка червона. |
![]() |
Виконана з оптичного скла OptiWhite панель стійка до зносу і зручна у догляді. |
![]() |
Підключення до електромережі відбувається за стандартною схемою, немає необхідності змінювати схему електропроводки. |
![]() |
Установка вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм. Подібну монтажну коробку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. |

Управління відбувається за рахунок високотехнологічних датчиків вбудованих до корпус вимикача і дозволяють чітко реагувати на дотики до панелі.

Панель выключателя съемная из стекла. Устанавливается очень легко. Сенсор, который отвечает за включение и выключение подсвечивается. Когда свет выключен, светятся синим, включен - красным. Работает выключатель от простого прикосновения к центру, где расположен сам сенсор.

Выключатель очень красивый, нет этих приевшихся клавиш, работает от прикосновения, в интерьере выглядит очень эстетично. Ну и еще один весомый аргумент, который просто не мог не порадовать - это цена!
До речі, можна замовити такі сенсорні вимикачі радіокеровані для Розумного будинку. Вони можуть продаватися відразу в комплекті з пультом, або замовити пульт окремо.
Розмір чотирьох сенсорного вимикача Livolo 223*80 мм
Livolo. Комплект постачання
- Сенсорний вимикач Livolo VL-C701/701/702-15
- шурупи для кріплення;
- інструкція;
- коробка;

Стандартна схема підключення

Інструкція
1. Перед установкою відключіть напругу електромережі.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 40 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 80 мм |
| Дистанційне управління | Так |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість клавіш | 4 |
| Кріплення | Гвинтами |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Номінальний струм | 5 А |
| Підсвічування | Так |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 100000 перемикань |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Ширина | 223 мм |
- Ціна: 3 106 ₴







