Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Частота струму | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 525,60 ₴

















