Чорна розетка RCA audio для підключення аудіо техніки: колонок, підсилювачів, домашніх кінотеатрів і так далі. Розетка займає половину отвори рамки Livolo. Встановлюється окремо з заглушкою або в парі з іншого розеткою.
Інші назви розетки: Розетка RCA аудіо, розетка тюльпан аудіо.
Рамка для установки механізму розетки RCA:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість портів | 2 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Аудіо розетка RCA |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴



Відправка з 12 травня 2026












