Електрична розетка LIVOLO євро стандарту з заземлюючими контактами, захисними шторками, захисною кришкою стандарту IP44
Комплектуючі виконані з матеріалів високої якості, кришка забезпечує додатковий захист від бризок. Ущільнювальна прокладка запобігає утворенню вологи усередині розетки.
Розетки з кришками найчастіше встановлюють у ванних кімнатах. Спеціальні захисні шторки забезпечують захист дітей. Дитина не зможе отримати доступ до струму, пробуючи вставити в розетку шпильку або шматок дроту.




Розетка Livolo настінна біла з захисною кришкою. Розмір 151*80 мм

Встановлення розетки здійснюється в дві круглі монтажні коробки для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм.
Комплект постачання
- Розетка;
- Коробка;
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Заземлення | Так |
| Захисні шторки | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 50 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 Гц |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 151 мм |
| Довжина | 52 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 224 ₴




