

Сенсорна панель комбінована для вимикача 4 сенсора 2 розетки (2-2-0-0) Livolo сірий скло (C7-C2/C2/SR/SR-15)
966 ₴
- Під замовлення
- Код: BB-C7-C2/C2/SR/SR-15
Відправка з 12 травня 2026+380 (50) 862-28-61
Vodafone повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Скляна лицева панель з загартованого скла призначена для сенсорних модулів і модулів розеток Livolo. Даний варіант панелі підходить для монтажу 2-х сенсорних вимикачів для управління 4-ма зонами освітлення. Рамка підходить для монтажу 2-х електричних розеток, 4-х мультимедійних розеток.

Зовнішній розмір рамки 294х80 мм Внутрішній розмір комірки для розетки 45х45 мм


Сенсорні модулі Livolo для управління двома зонами освітлення:
| Сенсорні модулі | Сенсорні модулі з керуванням радіо | ||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| VL-C702 | VL-C702S | VL-C702W | VL-C702R | VL-C702SR | VL-C702WR |
| Вимикач Livolo | Вимикач прохідний Livolo | Вимикач для штор Livolo | Вимикач Livolo | Вимикач прохідний Livolo | Вимикач для штор Livolo |
| Сенсорні модулі для Розумного будинку. Клема "Сухий контакт" | |||
| Безпотенціальний вимикач | Безпотенциальная кнопка | ||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| VL-C702I | VL-C702C | VL-C702IH | VL-C702CH |
|
230V |
12/24V |
230V |
12/24V |
Модулі розеток Livolo:
| Одиничний | Модулі займають 1/2 рамки. Для повного заповнення клітинки рамки необхідно 2 будь-яких модуля на вибір. | ||||||
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
![]() |
| Розетка з заземленням | Розетка без заземлення | Розетка TV | Розетка інтернет | Розетка USB | Розетка HDMI | Розетка SAT | Заглушка |
| VL-C7-C1EU-15 | VL-C7-C1A-15 | VL-C7-1V-15 | VL-C7-1C-15 | VL-C7-1USB-15 | VL-C7-1HD-15 | VL-C7-1ST-15 | VL-C7-K0-15 |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 294 мм |
| Ширина | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 966 ₴











