

Механізм одноклавішний перехресний вимикач Livolo сірий (VL-C7-K1S2-15)
246 ₴
- Під замовлення
- Код: VL-C7-K1S2-15
Відправка з 12 травня 2026+380 (50) 862-28-61
Vodafone повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Перехресний вимикач освітлення призначений для управління навантаженням в режимі "увімкнути-вимкнути" з можливістю управлінням одним джерелом освітлення з трьох місць. Часто застосовується в довгих коридорах і сходових прольотах.
Якщо необхідно включити/вимкнути світло в одному місці, включити/вимкнути в іншому, і знову включити/вимкнути в третьому - то вам необхідний перехресний вимикач.
Вимикач встановлюється в стандартний круглий підрозетник і не вимагає доопрацювання проводки, він без проблем замінить ваш старий вимикач світла.
Рамка для установки вимикача:
Натисніть на рамку для отримання додаткової інформації
Схема підключення перехресного вимикача Livolo

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість клавіш | 1 шт. |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Підсвічування | Ні |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип вимикача | Клавішний |
| Колір кнопки | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Ширина | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 246 ₴










