

Механізм універсальна розетка і комп'ютерна розетка RJ-45 Livolo чорний (C7-C1A1C-12)
540 ₴
- В наявності
- Код: VL-C7-C1A1C-12
+380 (50) 862-28-61
Vodafone повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Електро універсальна розетка (2 стандарту в одній) з захисними шторками і комп'ютерна розетка з установкою в один підрозетники. Силова розетка підходить для включення круглої євро вилки, а також плоскої американської. Комп'ютерна розетка 6 категорії.
Захисні шторки вбережуть маленьких дітей від можливої небезпеки. Щоб відкрити їх, треба одночасно натиснути на обидва отвори. Засунути в таку розетку сторонній предмет практично неможливо.

Рамка для установки розетки:
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 45 мм |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Чорний |
| Частота струму | 50 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 540 ₴














