
Безконтактний вимикач 1 сенсор 2 розетки Livolo білий скло (VL-C701/C7C2EU-PRO-11)
2 407 ₴
- В наявності
- Код: VL-C701/C7C2EU-PRO-11
Безконтактний настінний вимикач з розеткою, модель Livolo VL-C701/C7C2EU-PRO-11
Вмикайте світло без дотику до вимикача. Призначений для управління однією зоною освітлення і має одну електричну розетку. Скляна панель не вимагає посиленого натискання, досить лише піднести палець до лицьової панелі на відстань до 2 див.
Безконтактні вимикачі створені, щоб дарувати насолоду. Коло і квадрат: дві прості і правильні форми. Загартоване скло і бездоганна за якістю електронна начинка. Революційна концепція і неймовірні деталі.

Спеціально розроблені датчики допоможуть Вам одним дотиком на панелі ввімкнути або вимкнути світло, безшумна робота приладу забезпечує максимальний комфорт і надійність.
Управління відбувається за рахунок високотехнологічних датчиків вбудованих до корпус вимикача і дозволяють чітко реагувати на дотики до панелі

Зовнішня сторона рамки зроблена з прозорого скла, з нанесенням фарби лише на внутрішню панель. За рахунок цього фарба за тривалий час використання не втратить колір.

Зовнішня сторона рамки зроблена з прозорого скла, з нанесенням фарби лише на внутрішню панель. За рахунок цього фарба за тривалий час використання не втратить колір.


Установка вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм.


М'яка світлодіодне підсвічування, яке впадає в очі і привертає вашу руку і легкий звук включення додадуть додатковий комфорт.
Колірна світлодіодне підсвічування різних режимів безконтактного вимикача дозволяє визначати його стан, включено – червоний колір світлодіодного підсвічування, вимкнено – блакитний світло світлодіодного підсвічування, ця функція добре помітна як у темний час доби, так і при яскравому освітленні.

Гладка з елегантними лініями, приємна на дотик поверхня безконтактного вимикача дарує непередавані тактильні відчуття.
Поверхня безконтактного вимикача виготовлена з високоміцного загартованого скла з відшліфованими краями, це дозволяє безпечне використання даного вимикача, стильний дизайн і можливість очищення поверхні панелі будь-якими способами.




Вимикачі піддавалися тесту "Сольовий туман" — стандартизований метод тестування, який використовується для визначення корозійної стійкості захисних покриттів. Після 48 годин тестування сольовим туманом на деталях сліди корозії не були виявлені..



Белый, черный, серый/металлик/графит, золотой идеально подходящие для самых инновационных и минималистичных тенденций дизайна.
Современный дизайн и различные цветовые решения позволяют использовать данное оборудование в любых интерьерах с различным дизайном.
Размер выключателя Livolo с розетками 223*80 мм
Комплект поставки
Возможно два варианта поставки: 1) в сборе; 2) по модульным частям.
- бесконтактный выключатель с розеткой в сборе или бесконтактный модуль + модуль розетки + стеклянная лицевая панель
- шурупы для крепления;
- инструкция;
- коробка;

Стандартная схема подключения

Инструкция
1. Перед установкой отключите напряжение электросети.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне управління | Немає |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 1 |
| Кріплення | Гвинтами |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | 1000 |
| Підсвічування | Так |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 100000 перемикань |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Білий |
| Ширина | 223 мм |
- Ціна: 2 407 ₴


