
Сенсорний прохідний вимикач 2 сенсора 1 розетка 1 USB Livolo білий скло (VL-C702S/C7USBC1A-11)
2 893 ₴
- В наявності
- Код: VL-C702S/C7USBC1A-11
Двойной проходной выключатель с универсальной розеткой USA и евро стандарта, USB розетка
Cенсорный проходной выключатель (переключатель) Livolo предоставляет возможность управлять освещением из двух и более разных мест. Включив свет на одном переключателе, вы можете переключить его на любом другом связанном переключателе.
Комплектуючі розетки VL-C702S/C7USBC1A-11 виконані з матеріалів високої якості, тим самим збільшується термін служби. Матеріал рамки - скло, контактна група - мідь.
Рамка розетки виконана з оптичного скла OptiWhite панель стійка до зносу і зручна у догляді.
Установка вимикача з розеткою здійснюється в дві круглі монтажні коробки для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 70 мм. Подібну монтажну коробку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині.


Розмір розетки Livolo VL-C702S/C7USBC1A-11 151*80 мм

Комплект постачання
- Розетка Livolo VL-C702S/C7USBC1A-11;
- Коробка;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 16 А |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Термін служби | 25 років |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Заземлення | Так |
| Кількість роз'ємів | 2 |
| Частота струму | 50 |
- Ціна: 2 893 ₴


