Модуль сенсорного дверного дзвінка Livolo VL-C701B
Використовується для управління дзвінком. Монтаж здійснюється без внесення яких-небудь додаткових змін в існуючу схему електричної проводки. Управління реалізується дотиком до сенсора.
Після установки модуля в монтажну коробку, для естетичного вигляду на сенсорний модуль одягається лицьова панель:


Переваги сенсорного дзвінка Livolo
![]() |
Подсветка сенсорной зоны. Синяя в режиме ожидания, красная при звонке. |
![]() |
Подключение к электросети происходит по стандартной схеме, нет необходимости изменять схему электропроводки. |
![]() |
Установка выключателя осуществляется в круглую монтажную коробку для скрытого монтажа глубиной 50 мм с межцентровым расстоянием для крепежных винтов - 60 мм. Подобную монтажную коробку можно приобрести в любом специализированном магазине. |
Размер дверного звонка 71х71х34 мм
Габаритные размеры позволяют установить выключатель в монтажные коробки любых строительных стандартов, принятых в нашей стране. Всё это значительно облегчает самостоятельный монтаж выключателей — без сверления и прочих хлопотных операций.

Комплект поставки
- Сенсорный выключатель Livolo VL-C701B
- шурупы для крепления;
- инструкция;
- коробка;
Схема подключения звонка - стандартная

Инструкция
1. Перед установкой отключите напряжение электросети.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 71 мм |
| Довжина | 34 мм |
| Ширина | 71 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дистанційне управління | Немає |
| Кількість клавіш | 1 |
| Кріплення | Гвинтами |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Підсвічування | Так |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Термін служби | 25 |
| Тип вимикача | Сенсорний |
- Ціна: 1 249 ₴










































