Біла розетка JACK 6.3 мм використовується для підключення навушників, мікрофонів та іншої аудіо апаратури з таким роз'ємом. Можна використовувати як розетку mini JACK 3.5 мм, використовуючи відповідний перехідник.
Розетка займає половину отвори рамки Livolo. Встановлюється окремо з заглушкою або в парі з іншого розеткою.
Рамка для установки механізму розетки JACK:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість роз'ємів | 1 |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Колір корпусу | Сірий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 45 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість портів | 1 шт. |
| Поставляється | З модулями |
| Тип | Розетка JACK 6.3 |
| Тип монтажу | Внутрішній |
| Колір | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 189 ₴



Відправка з 12 травня 2026












