ПІДВІСНОЮ СВІТЛЬНИК
• Ручна робота
• Виготовлений із металу
• Висока міцність світильника
(Індивідуальна ручна робота, якість металу та роботи на найвищому рівні.)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 1 |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 180 см |
| Діаметр | 40 см |
| Висота | 25 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 600 ₴
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 102 ], фото 1](https://images.prom.ua/2448421635_w640_h640_svitilnik-metalevij-.jpg)
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 102 ], фото 2](https://images.prom.ua/2448421866_w40_h40_svitilnik-metalevij-.jpg)
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 102 ], фото 3](https://images.prom.ua/2448421865_w40_h40_svitilnik-metalevij-.jpg)
![Світильник металевий [ metal tape Loft series / 102 ]](https://images.prom.ua/2448421635_svitilnik-metalevij-.jpg)
