Оригінальні красивий світильник для стилю LOFT INDUSTRIAL
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип цоколя | E27 |
| Кількість джерел світла | 1 |
| Тип лампи | Розжарювання |
| Потужність лампи | 100 Вт |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 32 см |
| Висота | 38 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 100 ₴
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 1](https://images.prom.ua/1827127335_w640_h640_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 2](https://images.prom.ua/1827129075_w40_h40_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 3](https://images.prom.ua/1827130329_w40_h40_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 4](https://images.prom.ua/1827131153_w40_h40_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 5](https://images.prom.ua/1827131638_w40_h40_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 6](https://images.prom.ua/1827197476_w40_h40_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ], фото 7](https://images.prom.ua/1827199358_w40_h40_svitilnik-loft-.jpg)
![Світильник лофт [ INDUSTRIAL KICK ]](https://images.prom.ua/1827127335_svitilnik-loft-.jpg)
