



Сенсорний вимикач 2 сенсора 2 розетки Livolo чорний хром скло (VL-C702/C7C2EU-12C)
2 405 ₴
- В наявності
- Код: VL-C702/C7C2EU-12-chrome
Сенсорний настінний вимикач на два канали з двома розетками
Сенсорний вимикач з розеткою модель Livolo VL-C702/C7C2EU-12-chrome, призначений для керування двома зонами освітлення і має дві електричні розетки. Сенсорна панель не вимагає посиленого натискання, достатньо лише торкнутися до гладкої лицьовій панелі в області сенсора. Принцип роботи аналогічний роботі сенсорних екрану мобільний телефонів: одним легким дотиком ви включаєте/вимикає освітлення.
Гладка з елегантними лініями, приємна на дотик поверхня сенсорного вимикача дарує непередавані тактильні відчуття. М'яка світлодіодне підсвічування і легкий звук включення додадуть додатковий комфорт. Доступні два кольори, білий і чорний, ідеально відповідні для найбільш інноваційних і мінімалістичний тенденцій дизайну. Сенсорні вимикачі створені, щоб дарувати насолоду. Коло і квадрат: дві прості і правильні форми. Яскрава кругла підсвічування, яка впадає в очі і привертає вашу руку. Загартоване скло і бездоганна за якістю електронна начинка. Революційна концепція і неймовірні деталі.
![]() |
Типи ламп: лампи розжарювання, енергозберігаючі, галогенні лампи 220 В, люмінесцентні лампи, LED лампи світлодіодні лампи). |
![]() |
Підсвічування сенсорної зони. У вимкненому стані підсвітка голуба. Завдяки чому, ви з легкістю знайдете вимикач в темному приміщенні. У включеному стані - підсвітка червона. |
![]() |
Виконана з оптичного скла OptiWhite панель стійка до зносу і зручна у догляді. |
![]() |
Підключення до електромережі відбувається за стандартною схемою, немає необхідності змінювати схему електропроводки. |
![]() |
Установка вимикача здійснюється в круглу монтажну коробку для прихованого монтажу глибиною 50 мм з міжцентровою відстанню для кріпильних гвинтів - 60 мм. Подібну монтажну коробку можна придбати в будь-якому спеціалізованому магазині. |
Так само управління може здійснюватися по радіоканалу, це дозволяє управляти освітленням з будь-якого приміщення в радіусі дії пульта ДУ без необхідності бути видимості вимикача.
Розмір сенсорного вимикача з розеткою 223*80 мм
Комплект постачання
Можливо два варіанти поставки: 1) у зборі; 2) за модульним частинах.
- Сенсорний вимикач з розеткою в зборі або сенсорний модуль модуль розетки + скляна лицева панель
- шурупи для кріплення;
- інструкція;
- коробка;

Схема підключення вимикача - стандартна
Інструкція
1. Перед установкою відключіть напругу електромережі.
2. Монтаж слід виконувати у відповідності з монтажними схемами. Вимикач монтується в круглий підрозетник європейського стандарту.
3. Не рекомендується подавати електрику і торкатися до електронних деталей пристрою без встановленої скляній панелі

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Livolo |
| Країна виробник | Китай |
| Дистанційне управління | Ні |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Кількість каналів | 1 |
| Кількість клавіш | 2 шт. |
| Максимальне навантаження на лінію | 1000 Вт |
| Матеріал контакту | Мідь |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Потужність | 1000 Вт |
| Напруга | 220 В |
| Номінальний струм | 5 А |
| Підсвічування | Так |
| Спосіб установки | Вбудований |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип диммера | Сенсорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 80 мм |
| Довжина | 40 мм |
| Ширина | 151 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кріплення | Гвинтами |
| Робоча вологість | ≤80% |
| Робоча температура | -20'C~60'C |
| Власна споживана потужність | ≤0.1 (мВт) |
| Термін служби | 100000 перемикань |
- Ціна: 2 405 ₴







