Оригінальний стильний сучасний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 12 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 48 Вт |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Діаметр | 90 см |
| Висота | 65 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 10 450 ₴
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 1](https://images.prom.ua/3872258891_w640_h640_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 2](https://images.prom.ua/3872259546_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 3](https://images.prom.ua/3872259872_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 4](https://images.prom.ua/3872260341_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 5](https://images.prom.ua/3872261009_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 6](https://images.prom.ua/3872262153_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 7](https://images.prom.ua/3872271841_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 8](https://images.prom.ua/3872272512_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 9](https://images.prom.ua/3872273102_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 10](https://images.prom.ua/3872273463_w40_h40_lyustra-magic-ring.jpg)
![Люстра MAGIC RING [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ]](https://images.prom.ua/3872258891_lyustra-magic-ring.jpg)
