Оригінальний стильний сучасний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Кількість джерел світла | 2 |
| Матеріал плафона, підвісок | Скло |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Потужність лампи | 6 Вт |
| Лампочки в комплекті | Так |
| Колір світіння | Теплий білий |
| Колір | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 26 см |
| Висота | 36 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 550 ₴
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 1](https://images.prom.ua/3872068363_w640_h640_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 2](https://images.prom.ua/3872068940_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 3](https://images.prom.ua/3872069773_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 4](https://images.prom.ua/3872070254_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 5](https://images.prom.ua/3872070664_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 6](https://images.prom.ua/3872071094_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 7](https://images.prom.ua/3872072063_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 8](https://images.prom.ua/3872072299_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 9](https://images.prom.ua/3872072898_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ], фото 10](https://images.prom.ua/3872073229_w40_h40_bra--crystal.jpg)
![Бра [ CRYSTAL Bracelet COLLECTION ]](https://images.prom.ua/3872068363_bra--crystal.jpg)
